Sretna Nova 2015. godina

CAM00380Niti niske temperature od -15C nisu spriječile  članove DVD Vinice da uz supokroviteljstvo općine Vinica organiziraju već tradicionalni doček Nove godine na Trgu Matije Gupca.  Na dočeku na viničkom trgu okupljeni Viničanci, temperaturu su održavali pomoću čaja i kuhanog vina, da bi u novu godinu ušli uz veliki spektakularan vatromet, popračen zvukovima bečkog valcera, te prigodnim čestitkama načelnika Općine Vinica Marijan Kostanjeva, te zamjenik predsjednika DVD Vinica Ivice Lazar koji su tom priliku svim mještanima zaželjeli bolju i veseliju godinu od prošle.

Iako nam vremenski uvjeti nisu bili skloni, nastavili smo tradiiciju i, doduše u nešto manjembroju , već smo treći put redom zajedno ušli u novu godinu. Zahvaljujem članovima DVD Vinica što su unatoč uvjetima maksimalno korektno odradili svoj dio zadataka, a također zahvaljujem mještanima što su unatoč niskim temperaturama doprinjeli da se tradicija zajedničkog dočeka na Trgu Matije Gupca nastavi, izjavio je načelnik Marijan Kostanjevac.

Također hvala svima Vama koji  ste se odazvali na naš poziv, te ušli s nama u novu 2015. godinu, očekujemo vas na slijedećom dočeku.

više o tome: