124. redovno-izborna izvještajna sjednica Skupštine DVD Vinica

2 redovo-izborna skupština-124

U subotu 16.ožujka održana je 124. redovno-izborna izvještajna sjednica Skupštine DVD Vinica. Na koj je izabran upravni odbor DVD Vinice koji čine Robert Kovačić, Ivica Boltek, Miroslav Kelemenić, Ivica Lazar, Darko Kornet, Dražen Punčec, Dubravko Galeković, Ivica Hrgar, Josip Boltek, Marijan Milec, Miljenko Bek, Ivan Krajnc i robert Rudančić, a za novo-starog predsjednika DVD Vinice izabran je Robert Kovačić. Izvješće o radu društva podnio je Tajnik Miroslav Kelemenić, Zapovjednik društva Ivica Boltek podnio je Izvješće o operativnom djelovanju vatrogasne postrojbe DVD Vinica,a blagajnik Ivica Laza u iznio je financijsko-materijalno poslovanje. Predsjednik društva Robert Kovačić podnio je Plan rada i financijski plan za 2013 godinu. Sva izvješća su jednoglasno potvrđena od Skupštine društva. Ovom prilikom apeliramo na stanovnike Općine Vinica kao i susjednih općina da ne spaljuju korov i trave te ne pale vatru na otvorenom prostoru, pogotovo u vrijeme velike opasnosti od požara, odnosno, za vjetrovitog vremena, noću te u blizini šuma i objekata podložnih zapaljenju.