Sudjelovanje na javnoj vježbi u Gornjem Ladanju

12 Javna vatrogasna vježba Gornje Ladanje

Dana 06. listopada 2013. Godine DVD Vinica je sudjelovala na javnoj vježbi Gornjeg Ladanja s pretpostavkom požara i evakuacije škole u Gornjem Ladanju. Na vatrogasnu vježbu DVD Vinica je izašla sa navalnim vozilom marke DAF i posadom od sedmorice interventnih vatrogasaca pri čemu su demonstrirali unutarnju i vanjsku navalu. A pomoć kod dobivanja relejne dobave vode su im pružili DVD Donje Vratno i DVD Gornje Ladanje. Vatrogasnu je vježbu zapovjednik vatrogasne zajednice Miroslav Kelemenić proglasio vrlo uspješnom jer su sva društava iskazala zavidno znanje i uvježbanost. Ekipu DVD Vinice su sačinjavali mladi članovi društva Marko Biškup, Darko Kornet, Luka Sabati, Mario Bek, Rosano Leskovar, Dario Jakopanec, a ekipom je zapovijedao zapovjednik DVD Vinice Ivica Boltek.